2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Udanin i tworzenie i obsługa PSZOK
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest a) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Udanin. b) zapewnienie i dystrybucja pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz szkło zmieszane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U.z 2021 poz.906). c) zapewnienie i dystrybucja worków do zbiórki selektywnej odpadów : tworzyw sztucznych i metali, szkła, papieru, bioodpadów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U.z 2021 poz.906). d) zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych PSZOK w miejscowości Udanin oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych PSZOK w sposób zgodny z hierarchią postępowania z odpadami, przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U z 2025 roku poz. 733), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587). 2. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być przeprowadzona w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami: - ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j: Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz rozporządzeniami wykonawczymi, - ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm) oraz rozporządzeniami wykonawczymi,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów od właścicieli nieruchomości
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Udanin
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Los: LOT-0002