See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyłączników WN w 2027 r. na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierają dokumenty zamówienia, w szczególności Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00333/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyłączników WN dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyłączników WN dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyłączników WN dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wyłączników WN dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Interne Kennung: Część nr 4