170696-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung – Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych”. Część 1 - Analizatory tlenków azotu Część 2 - Analizatory dwutlenku siarki Część 3 - Analizatory tlenku węgla Część 4 - Analizatory ozonu Część 5 - Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego Część 6 - Zakup analizatorów BTEX Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” odpowiednio dla każdej części
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Analizatory tlenków azotu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenków azotu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8a, część 1
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Analizatory dwutlenku siarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń dwutlenku siarki. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8b, część 2
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Analizatory tlenku węgla
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenku węgla. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8c, część 3
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Analizatory ozonu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń ozonu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8d, część 4
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8e, część 5
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.5
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 Zakup analizatorów BTEX
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów węglowodorów. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8f, część 6
Interne KennungDAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.6