170728-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Zestaw aparatury do badania bezpieczeństwa biernego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zestaw aparatury do badania bezpieczeństwa biernego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury do badania bezpieczeństwa biernego na którą składają się m.in. następujące elementy: - czujniki, wkładki oraz inne elementy do posiadanych manekinów; - manekin spełniający wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 7 wraz z zestawem ochronników klatki piersiowej (poduszek) i kombinezonem; - urządzenie spełniające wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 17, dodatek 1; - czujniki piezorezystancyjne przyspieszenia; - mobilny siłomierz cyfrowy z wyświetlaczem i zewnętrznymi czujnikami siły; - tuleje poliuretanowe; - urządzenie służące do określania punktu „H” wraz z akcesoriami. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w związku z czym przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części (Zadania) w następującym zakresie: Zadanie nr 1: „Dostawa manekinów, podzespołów i czujników” na które składają się: - 4 komplety (łącznie 8 szt.) czujników ciśnienia w brzuchu do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 4 szt. wkładek brzusznych do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 3 szt. wkładek biodrowych do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 2 szt. zestawów szyi do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 1 szt. czujnika ugięcia torsu – potencjometr linkowy (kierunek czołowy) do posiadanego manekina antropomorficznego dziecka; - 1 szt. czujnika ugięcia torsu – IR-TRACC (kierunek czołowy) do posiadanego manekina antropomorficznego dziecka; - 1 szt. manekina spełniającego wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 7; - 1 szt. urządzenia spełniającego wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 17, dodatek 1; - 12 szt. jednoosiowych czujników piezorezystancyjnych przyspieszenia (w układzie pełnego mostka); - 1 szt. zestawu mobilnego siłomierza cyfrowego z wyświetlaczem i z dołączanymi, zewnętrznymi czujnikami siły (2 szt.); - 10 szt. tulei poliuretanowych (575 mm), wykonanych z materiału typu A przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego; - 10 szt. tulei poliuretanowych (535 mm), wykonanych z materiału typu A przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego; - 10 szt. tulei poliuretanowych (250 mm), wykonanych z materiału typu B przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego; Zadanie nr 2: „Dostawa urządzenia do określania punktu H” na które składa się 1 zestaw urządzenia służącego do określania punktu „H” i rzeczywistych kątów tułowia obejmujący m.in. 3 szt. specjalnego materiału (muslin cotton) niezbędnego do realizacji procedury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 został zawarty w załącznikach nr 1.1 i 1.1A do SWZ zaś dla Zadania nr 2 w załączniku nr 1.2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia – dalej „OPZ”) i załączniku nr 6 do SWZ (Projekt umowy). 3. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 154 dni od dnia zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 13939-2025
Interne Kennung: ZP/29/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) dalej „ustawa” lub „uPzp”, o wartości szacunkowej równej lub przekraczającej „próg unijny” w rozumieniu art. 3 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38296000 Vermessungstechnische Instrumente, 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: „Dostawa manekinów, podzespołów i czujników”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: - 4 komplety (łącznie 8 szt.) czujników ciśnienia w brzuchu do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 4 szt. wkładek brzusznych do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 3 szt. wkładek biodrowych do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 2 szt. zestawów szyi do posiadanych manekinów antropomorficznych dzieci; - 1 szt. czujnika ugięcia torsu – potencjometr linkowy (kierunek czołowy) do posiadanego manekina antropomorficznego dziecka; - 1 szt. czujnika ugięcia torsu – IR-TRACC (kierunek czołowy) do posiadanego manekina antropomorficznego dziecka; - 1 szt. manekina spełniającego wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 7; - 1 szt. urządzenia spełniającego wymagania Regulaminu ONZ nr 16, załącznik 17, dodatek 1; - 12 szt. jednoosiowych czujników piezorezystancyjnych przyspieszenia (w układzie pełnego mostka); - 1 szt. zestawu mobilnego siłomierza cyfrowego z wyświetlaczem i z dołączanymi, zewnętrznymi czujnikami siły (2 szt.); - 10 szt. tulei poliuretanowych (575 mm), wykonanych z materiału typu A przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego; - 10 szt. tulei poliuretanowych (535 mm), wykonanych z materiału typu A przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego; - 10 szt. tulei poliuretanowych (250 mm), wykonanych z materiału typu B przeznaczonych do urządzenia zatrzymującego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: „Dostawa urządzenia do określania punktu H”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest 1 zestaw urządzenia służącego do określania punktu „H” i rzeczywistych kątów tułowia obejmujący m.in. 3 szt. specjalnego materiału (muslin cotton) niezbędnego do realizacji procedury.