2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samojezdnej przerzucarki bramowej pryzm kompostowych dla procesów przetwarzania i odzysku odpadów biodegradowalnych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. w ramach programu FENX.01.04.
Beschreibung: Dostawa samojezdnej przerzucarki bramowej pryzm kompostowych dla procesów przetwarzania i odzysku odpadów biodegradowalnych w ZZO Olszowa Sp. z o.o. w ramach programu FENX.01.04.
Interne Kennung: 5/ZZO/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. przerzucarki bramowej pryzm kompostowych, wolnej od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta. 3. Zamawiający wymaga by dostarczona przerzucarki bramowej pryzm kompostowych była fabrycznie nowa, rok produkcji 2025 r. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby Zamawiającego pod adres: Olszowa ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno w terminie wskazanym w ofercie. 5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji w motogodzinach w ilości minimum 2000 lub na okres 24 miesięcy, w zależności od tego, które upłynie szybciej; bieg okresu gwarancji rozpoczyna się od dnia następnego po dniu podpisania protokołu odbioru dostawy (zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy Załącznik nr 4 do SWZ). Zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy – okres obowiązywania rękojmi za wady przedmiotu zamówienia określony w art. 568 Kodeksu cywilnego jest tożsamy z okresem udzielonej przez wykonawcę gwarancji. Okres gwarancji wskazany w niniejszym punkcie stanowi minimalny okres, na jaki Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji. Przedłużenie okresu gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 6. Zamawiający nie dopuszcza dostawy wersji urządzenia będącej prototypem. 7. Urządzenie winno być dostosowane do pracy ciągłej w trakcie 2 zmian tj. min. 13 h/dobę przez 5 dni w tygodniu. 8. Zamawiający wymaga by poziom hałasu zewnętrznego był zgodnie z obowiązującymi normami w tym zakresie.