170793-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – Zakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody.
BeschreibungZakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup specjalistycznego samochodu do czyszczenia systemu kanalizacji sanitarnych z odzyskiem wody