See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych z podziałem na części do Szkoły Podstawowej nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych z podziałem na części do Szkoły Podstawowej nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego, przy ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 10 w Warszawie, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa.
Interne Kennung: SP358.26.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15894200 Fertigmahlzeiten, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa świeżych warzyw i owoców
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej nr 3A do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 1 - Dostawa świeżych warzyw i owoców. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 1) warzywa i owoce - 5 dni od daty każdej dostawy; 2) owoce sezonowe (truskawka, borówka, morela, śliwka) - 2 dni od daty każdej dostawy; 3) jaja kurze 21 dni od daty każdej dostawy.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse, 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 03142500 Eier
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nabiału oraz art. ogólnospożywczych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej - Załączniku nr 3B do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 2 - Dostawa nabiału oraz art. ogólnospożywczych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 1) świeże mleko – 5 dni od daty każdej dostawy; 2) jogurty, kefir, masło extra, śmietana, maślanka - 14 dni od daty każdej dostawy; 3) masło roślinne, ser twarogowy, ser mozzarella - 14 dni od daty każdej dostawy; 4) ser żółty - 1 miesiąc od daty każdej dostawy 5) mleko w kartonie - 2 miesiące od daty każdej dostawy 6) 2 miesiące od daty każdej dostawy dla artykułów długoterminowych
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ryb i mrożonek
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej - Załączniku nr 3C do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 3 - Dostawa ryb i mrożonek. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 90 dni od daty każdej dostawy.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mięsa zwierzęcego i wędlin
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej - Załączniku nr 3D do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 4 - Dostawa mięsa zwierzęcego i wędlin. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 5 dni od daty każdej dostawy.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa dań gotowych i produktów garmażeryjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej - Załączniku nr 3E do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 5 - Dostawa dań gotowych i produktów garmażeryjnych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 3 dni od terminu dostawy.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów ciastkarskich
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe surowców będących przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej - Załączniku nr 3F do SWZ – Kalkulacja cenowa dla części nr 6 - Dostawa pieczywa i wyrobów ciastkarskich. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na dostarczony przedmiot zamówienia gwarancji jakości. Poprzez „gwarancję jakości” uznaje się, że termin przydatności do spożycia artykułów dostarczonych do Zamawiającego będzie wynosić co najmniej: 2 dni od daty każdej dostawy.
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren