See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gmin należących do Związku Gmin Krajny
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został określony i opisany w załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy) oraz załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). 2. Zakres prawa opcji został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 (dwie) rozłączne i niezależne względem siebie części, tj.: 1) część I – obejmującą odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Złotów, 2) część II – obejmującą odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu następujących gmin: a) Gminy Lipka, b) Miasta i Gminy Łobżenica, c) Miasta i Gminy Okonek, d) Gminy Tarnówka, e) Gminy Zakrzewo, f) Gminy Złotów.
Vorherige Bekanntmachung: 862275-2025
Interne Kennung: GO.271.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gmin należących do Związku Gmin Krajny
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w §14 ust. 1 Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gmin należących do Związku Gmin Krajny
Interne Kennung: Część 2