2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti kuchyně Školní jídelny Hradec Králové – gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka gastrotechnologie včetně montáže, provedení zkušebního provozu a uvedení do provozu, protokolární zaškolení obsluhy a souvisejících služeb a dodávek v rámci úpravy stávajícího objektu pro přípravu jídel a stravování na adrese Hradecká 1219, 500 03 Hradec Králové v rozsahu technické specifikace, která tvoří přílohu č. 3 této výzvy k podání nabídek. Po dokončení prací proběhne kolaudační řízení, které zajišťuje zhotovitel stavebních prací. V rámci projektu dojde k rekonstrukci stávajícího provozu z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % spotřeby energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu.
Interne Kennung: CIRI/2025/076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001