See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betrekken van (duurzame) elektriciteit van lokale windmolens
Beschreibung: De gemeente Vlaardingen (“Gemeente”) heeft de behoefte om (duurzame) elektriciteit te betrekken van lokale windmolens. Oeverwind Vlaardingen B.V. is de eigenaar van lokale windmolens en kan daarin voorzien. De Gemeente heeft dan ook het voornemen een elektriciteitsleveringsopdracht rechtstreeks aan Oeverwind Vlaardingen B.V. (“Oeverwind”) te gunnen. De Gemeente past hiervoor de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toe. De levering zal geschieden met gebruik van de energiemarktplaats van een Energy Service Provider (ESP). De overeenkomst met de ESP is een aparte dienstenopdracht welke geen onderdeel is van de te sluiten overeenkomst met Oeverwind. Deze prijs die met Oeverwind wordt overeengekomen komt tot stand aan de hand van de marktprijs op de groothandelsmarkt EPEX. De prijsvorming is daarmee verbonden aan de marktwerking. Hierbij zal met een vaste prijs worden gewerkt.
Interne Kennung: IV-100226
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1