See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb technického poradenství pro veřejné investice – Opakované řízení
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavřít rámcovou dohodu maximálně se třemi dodavateli, jimž budou následně zadávány dílčí veřejné zakázky postupem bez obnovení soutěže. Předmětem dílčích zakázek je poskytování služeb dodavateli pro Cílové subjekty v rozsahu specifikovaném v závazném vzoru rámcové dohody, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71356300 Technische Unterstützung, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek bude poskytování služeb technického poradenství, jejichž součástí bude poskytování technického poradenství, vypracování stanovisek a připomínek z této oblasti, technické poradenství k zadávací či projektové dokumentaci, aktivní účast při řešení technických záležitostí, poskytování technických konzultací včetně metodických služeb, revize a návrhy úpravy technických výpočtů, poskytování uživatelské podpory a školení v technické oblasti, to vše v rozsahu a v oblastech vymezených cíli Komponent. Blíže viz čl. 8.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Poskytování služeb technického poradenství pro veřejné investice – Opakované řízení