2. Verfahren
Verfahren
Titel: Participatiediensten
Beschreibung: Het doel van onderhavige aanbestedingsprocedure is het op een rechtmatige wijze contracteren van twee (2) leverancier(s) voor het leveren van kwalitatief hoogwaardige participatie dienstverlening tegen marktconforme tarieven conform de eisen van Stedin Groep, alsmede alle daartoe behorende diensten ter ondersteuning van Stedin. Stedin wil op rechtmatige wijze een leverancier contracteren voor participatiediensten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000