170847-2025 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – Sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych posesji Oddziału ZUS w Kielcach oraz podległych jednostek terenowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych posesji Oddziału ZUS w Kielcach oraz podległych jednostek terenowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział Kielce i jego jednostkach organizacyjnych. Usługa będzie wykonywana w siedzibie Oddziału ZUS oraz terenowych jednostkach organizacyjnych zgodnie z poniższymi danymi adresowymi: 1. Oddział ZUS w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 27, 2. Oddział ZUS w Kielcach przy ul. Kolberga 2A, 3. Inspektorat ZUS w Busku - Zdroju przy ul. Partyzantów 33, 4. Inspektorat ZUS w Końskich przy ul. Partyzantów 50, 52, 5. Inspektorat ZUS w Opatowie przy ul. Sempołowskiej 12, 6. Inspektorat ZUS w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Rosłońskiego 4, 7. Inspektorat ZUS w Skarżysku - Kamiennej przy ul. Kossaka 3, 8. Inspektorat ZUS w Starachowicach przy ul. Radomskiej 31a, 9. Biuro Terenowe ZUS w Jędrzejowie przy ul. Przemysłowej 7, 10. Biuro Terenowe ZUS w Pińczowie przy ul. 3-go Maja 40, 11. Biuro Terenowe ZUS w Sandomierzu przy ul. Mickiewicza 53A, 12. Biuro Terenowe ZUS w Sandomierzu przy ul. Słowackiego 37C/1, 13. Biuro Terenowe ZUS w Staszowie przy ul. Długiej 10, 14. Biuro Terenowe ZUS we Włoszczowie os. Brożka 3.
Vorherige Bekanntmachung: 781587-2024
Interne Kennung: 150000/271/ZP-11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77211500 Baumpflege, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział Kielce i jego jednostkach organizacyjnych. Usługa będzie wykonywana w siedzibie Oddziału ZUS oraz terenowych jednostkach organizacyjnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77211500 Baumpflege, 77314100 Anlegen von Rasen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (art. 441 ustawy Pzp) w sytuacji, gdy na terytorium Polski obowiązywać będzie stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii. 2. Opcja polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu zamówienia o czynności dezynfekcji wskazane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Istotnych postanowień umowy (Cześć I, Rozdział 2, Tabela nr 3 i Rozdział 10 pkt. 1-7, Tabela nr 17). 3. Opcja będzie realizowana na podstawie pisemnej dyspozycji Zamawiającego skierowanej do Wykonawcy. Wykonawca ma obowiązek przystąpić do realizacji prawa opcji w ciągu 5 dni od otrzymania pisemnej dyspozycji od Zamawiającego. Przekazanie Wykonawcy zlecenia w zakresie wykonania opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 4. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla niego żadnego wiążącego zobowiązania. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji albo w przypadku skorzystania z opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia czy odszkodowania. 5. Wykonawca nie może odmówić realizacji umowy w zakresie opcji. 6. Zamawiający może skorzystać z opcji wielokrotnie. 7. Zamawiający ma prawo do realizacji zamówienia w zakresie opcji do 36 miesięcy od daty zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.06.2025 r. 8. Postanowienia dotyczące wykonywania usługi w zakresie opcji zostały określone w Istotnych postanowieniach umownych, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 9. Największy możliwy zakres zamówienia to zamówienie podstawowe wraz z opcją.