170952-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli dla nowej siedziby RZGW Szczecin (pierwsze wyposażenie budynku)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli dla nowej siedziby RZGW Szczecin (pierwsze wyposażenie budynku)
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli dla nowej siedziby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Zamawiającego (pierwsze wyposażenie budynku) wraz z ich montażem, ustawieniem we wskazanych pomieszczeniach w/w siedziby oraz regulacją mechanizmów, zamocowaniem i ustabilizowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ i Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungSZ.ROZ.270.2.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli dla nowej siedziby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Zamawiającego (pierwsze wyposażenie budynku) wraz z ich montażem, ustawieniem we wskazanych pomieszczeniach w/w siedziby oraz regulacją mechanizmów, zamocowaniem i ustabilizowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ i Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa Opcji poprzez złożenie jednostronnego, pisemnego oświadczenia, zawierającego ilość artykułów wskazanych w załączniku 1 do OPZ, których dostarczenie oraz montaż ma nastąpić w ramach Prawa Opcji. 3. Wykonawca zrealizuje zadanie zlecone w ramach prawa opcji w terminie do 2 miesięcy od dnia złożenia oświadczenia przez Zamawiającego. 4. Oświadczenie o skorzystaniu z Prawa Opcji może zostać złożone najpóźniej do dnia 31.03.2027 roku. 5. Prawo opcji polega na zwiększeniu zamawianych w ramach Umowy rzeczy wskazanych w załączniku 1, do maksymalnie 10 % ilości zapotrzebowania określonego w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia wysokości 10 % ilości zapotrzebowania określonego w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji wykonawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie.