See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa kruszywa na potrzeby Gminy Aleksandrów Łódzki
Beschreibung: Część I zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 0-31,5 mm 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 0-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 8.000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.). Część II zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 4 – 31,5 mm 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 4-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 3000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.). Część III zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 31,5-63 mm 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 31,5-63 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 3000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.). Warunki zamówienia wspólne dla części I , II i III zamówienia 1. Wykonawca winien posiadać środki i możliwości techniczne niezbędne do wykonania zamówienia. 2. Wykonywanie przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w zależności od potrzeb Zamawiającego na zasadzie sukcesywnych, doraźnych i bezgotówkowych dostaw kruszywa. 3. Wykonawca dostarczał będzie kruszywo własnym transportem sukcesywnie partiami na miejsce dostawy wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki, w godzinach od 7:00 do 14:00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku), po uprzednim zgłoszeniu zamówienia przez Zamawiającego. 4. W ramach dostawy partii zamówionego kruszywa Wykonawca jest zobowiązany dokonać jego załadunku, transportu oraz rozładunku na miejscu dostawy. 5. Podstawą odbioru każdej dostarczonej partii zamówionego kruszywa będzie dostarczony przez Wykonawcę dokument WZ wraz z wydrukiem wagowym (oryginał lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem) wystawione przez producenta (kopalnię) kruszywa zawierające co najmniej wskazanie ilości, ciężaru i rodzaju dostarczonego kruszywa. 6. Wraz z dostawą zamówionej partii kruszywa Wykonawca dostarczy wystawioną przez producenta kruszywa Deklarację Właściwości Użytkowych oraz dokument o dopuszczeniu kruszywa do stosowania w budownictwie, a także wymagane atesty i certyfikaty. 7. Zamawiający jest uprawiony do kontroli każdej z dostarczonych partii kruszywa przed jej odbiorem pod kątem zgodności faktycznej wagi dostarczonego kruszywa z wagą wskazaną w dostarczonym dokumencie WZ i wydruku wagowym z kopalni. W przypadku stwierdzenia niezgodności deklarowanej wagi z ważeniem kontrolnym Wykonawca będzie ponosił koszty takiego ważenia. Koszty te Zamawiający może potrącić z wynagrodzenia Wykonawcy. 8. Termin realizacji przez Wykonawcę dostaw kruszywa stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z punktem XIX SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 28936-2026
Interne Kennung: ZP.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 0-31,5 mm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 0-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 8.000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.).
Interne Kennung: ZP.271.27.2025.I
Menge: 8 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 4 – 31,5 mm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 4-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 3000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.).
Interne Kennung: ZP.271.27.2025.II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Menge: 3 000 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia - Dostawa kruszywa o granulacji 31,5-63 mm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 31,5-63 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007. 2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 3000 ton kruszywa, z zastrzeżeniem pkt 3. 3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.).
Interne Kennung: ZP.271.27.2025.III