See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SPO WIJ de Venen - Meubilair IKC de Poel
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor IKC de Poel, onderdeel van SPO WIJ de Venen.
Vorherige Bekanntmachung: 385966-2021
Interne Kennung: T122099
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000