See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakproducten, - materialen en wegwerp-hygiëneproducten
Beschreibung: Schoonmaakproducten, - materialen en wegwerp-hygiëneproducten
Interne Kennung: PPP0YG-295/6053/SMI-2025-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakproducten en - materialen
Beschreibung: Schoonmaakproducten en - materialen
Interne Kennung: SMI-2025-014_1
Los: LOT-0002
Titel: Wegwerp-hygiëneproducten
Beschreibung: Wegwerp-hygiëneproducten
Interne Kennung: SMI-2025-014_2