See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu drogowego na rzecz osób dializowanych
Beschreibung: Świadczenie usług transportu drogowego na rzecz osób dializowanych. Przewidywana ilość kilometrów do przejechania w okresie trwania umowy to 414 000,00 km. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 5 – Projektowane postanowienia umowy oraz w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 784241-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001