See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oczyszczanie miasta Szczecin, w tym oczyszczanie mechaniczne i ręczne jezdni, placów, oczyszczanie chodników i innych miejsc w pasie drogowym.
Beschreibung: Oczyszczanie miasta Szczecin, w tym oczyszczanie mechaniczne i ręczne jezdni, placów, oczyszczanie chodników i innych miejsc w pasie drogowym.
Vorherige Bekanntmachung: 733853-2025
Interne Kennung: DZP/78/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Oczyszczanie miasta Szczecin,