See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługę polegającą na odbiorze nieczystości stałych komunalnych i przekazania ich do utylizacji lub zagospodarowania z kompleksów wojskowych administrowanych przez 45 WOG obsługiwanych przez Sekcje Obsługi Infrastruktury z podziałem na dwie części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca odbiorze nieczystości stałych komunalnych z kompleksów administrowanych przez 45 WOG i przekazania ich do składowania i utylizacji, o kodach nadanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020r., w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020, poz. 10) z podziałem na dwie części. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 657892-2024
Interne Kennung: 94/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - obsługiwanych przez Sekcje Obsługi Infrastruktury w miejscowości Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Gorzów Wlkp.
Beschreibung: Część nr 1- usługa polegająca odbiorze nieczystości stałych komunalnych z kompleksów administrowanych przez 45 WOG i przekazania ich do składowania i utylizacji, o kodach: • 20 03 01 – nie segregowane (zmieszane) odpady komunalne, • 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe, • 20 03 99 – odpady komunalne niewymienione w innych grupach • 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury (gromadzone selektywnie) • 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych (gromadzone selektywnie) • 15 01 04 – opakowania z metalu (gromadzone selektywnie) • 15 01 07 – opakowania ze szkła (gromadzone selektywnie nadanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020r., w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020, poz. 10) Odbiór odpadów odbywać się będzie z kompleksów wojskowych położonych w miejscowościach Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna i Gorzów Wlkp. obsługiwanych przez Sekcje Obsługi Infrastruktury. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów z chwilą ich odbioru od Zamawiającego i na nim ciąży obowiązek dalszego gospodarowania nimi zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz. U. 2023.1587 t.j.) oraz pozostałymi aktami prawnymi w tym zakresie.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w 100 %: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, 2) Rodzaj i maksymalną wielkość opcji określona została w ust.3 wzoru umowy; 3) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem w trakcie trwania umowy, po wykorzystaniu ilości podstawowych danego rodzaju, z jednoczesnym wskazaniem rodzaju i ilości usług podlegających zamówieniu w ramach prawa opcji. Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do ilości wskazanej w ust. 3 wzoru umowy. 4) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego, 5) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. Zamówienie z wykorzystaniem „opcji”- Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający odrzuci ofertę z postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - obsługiwanych przez Sekcje Obsługi Infrastruktury w miejscowości w Krosno Odrzańskie, Sulechów , Nowogród Bobrzański, Bytnica
Beschreibung: Część nr 2- usługa polegająca odbiorze nieczystości stałych komunalnych z kompleksów administrowanych przez 45 WOG i przekazania ich do składowania i utylizacji, o kodach: • 20 03 01 – nie segregowane (zmieszane) odpady komunalne, • 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe, • 20 03 99 – odpady komunalne niewymienione w innych grupach • 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury (gromadzone selektywnie) • 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych (gromadzone selektywnie) • 15 01 04 – opakowania z metalu (gromadzone selektywnie) • 15 01 07 – opakowania ze szkła (gromadzone selektywnie nadanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020r., w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020, poz. 10) Odbiór odpadów odbywać się będzie z kompleksów wojskowych położonych w miejscowościach Krosno Odrzańskie, Sulechów, Nowogród Bobrzański i Bytnica obsługiwanych przez Sekcje Obsługi Infrastruktury. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów z chwilą ich odbioru od Zamawiającego i na nim ciąży obowiązek dalszego gospodarowania nimi zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz. U. 2023.1587 t.j.) oraz pozostałymi aktami prawnymi w tym zakresie.
Interne Kennung: część 2