2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 42/45 na odcinku Kluczbork – początek obwodnicy m. Praszka”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 42/45 na odcinku Kluczbork – początek obwodnicy m. Praszka” obejmującej odcinek drogi krajowej nr 45 na trasie Kluczbork–Wieluń na odcinku o długości ok. 11,1 km od Kluczborka do Gorzowa śląskiego (początek obwodnicy m. Praszka).
Interne Kennung: O.Op.D-3.2413.36.2020(67)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71354000 Kartografiedienste, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 90714500 Kontrolle der Umweltqualität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 42/45 na odcinku Kluczbork – początek obwodnicy m. Praszka” obejmującej odcinek drogi krajowej nr 45 na trasie Kluczbork–Wieluń na odcinku o długości ok. 11,1 km od Kluczborka do Gorzowa śląskiego (początek obwodnicy m. Praszka). W ramach inwestycji przewidziano rozbudowę 11,1 km odcinka drogi obejmującą w szczególności: — szerokość nawierzchni jezdni 7,0 + opaski (opcjonalnie, w zależności od potrzeb), — wzmocnienie istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni – dostosowanie do obciążenia 115 kN/oś, — rozbudowę skrzyżowań o lewoskręty, — rozbiórkę i budowę 1 obiektu mostowego w Bogdańczowicach, — rozbudowa 5 szt. przepustów drogowych, — budowa i odtworzenie systemu odwodnienia drogi, — budowa oświetlenia drogi, — budowę kanału technologicznego, — przebudowę kolizji sieci infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, — budowę chodników, ścieżki rowerowej i ciągów pieszo-rowerow. w terenach zabudowanych miejscowości, — budowa dodatkowych jedni dojazdowych do nieruchomości i pól z ew. wykorzystaniem dla ruchu pieszo-rowerowego, — budowa zatok autobusowych, — budowa przejść dla pieszych (wraz z ew. azylami), — montaż oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń brd, — wycinkę kolidujących drzew. Opracowanie dokumentacji projektowej obejmuje swoim zakresem: 1) mapę do celów projektowych; 2) dokumentację geotechniczną; 3) dokumentację z badań nawierzchni; 4) kartę informacyjną przedsięwzięcia; 5) projekt budowlany wraz z niezbędnymi uzgodnieniami; 6) operaty wodnoprawne; 7) projekt stałej organizacji ruchu; 8) materiały do wniosku o wydanie decyzji ZRID (decyzje, zezwolenia, zatwierdzenia, opinie, wypisy itp.); 9) dokumentację geodezyjno-kartograficzną związaną z nabywaniem nieruchomości (projekty podziałów nieruchomości); 10) dokumentację fotograficzną nieruchomości przeznaczonych do nabycia pod pas drogowy i do zajęcia czasowego; 11) wznowienie, wyznaczenie i ustalenie granic pasa drogowego na przedmiotowym odcinku drogi; 12) dokumenty niezbędne do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (projekt wykonawczy [część drogowa + branże], kosztorys inwestorski, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary, kosztorysy ofertowe).