17106-2025 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mieszkowice w 2025r
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mieszkowice w 2025r
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych, gromadzonych w pojemnikach lub workach na terenie Gminy Mieszkowice w 2025r. oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady gromadzone w sposób selektywny. Szacunkowa ilość odpadów: – 990 Mg odpady niesegregowane - 1210 Mg odpady gromadzone w sposób selektywny
Vorherige Bekanntmachung697432-2024
Interne KennungGP.271.7.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – dalej: ustawa Pzp. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia liczby wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów zamieszkałych, gromadzonych w pojemnikach lub workach na terenie Gminy Mieszkowice w 2025r. oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady gromadzone w sposób selektywny.