2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Krasnosielc w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Krasnosielc, na których zamieszkują mieszkańcy. Usługa ma na celu efektywne zagospodarowanie odpadów w sposób umożliwiający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i przygotowania do ponownego użycia frakcji odpadów komunalnych, takich jak papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło oraz odpady budowlane i rozbiórkowe, które są selektywnie zbierane przez właścicieli nieruchomości
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY KRASNOSIELC W 2026 ROKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Krasnosielc, na których zamieszkują mieszkańcy. Usługa ma na celu efektywne zagospodarowanie odpadów w sposób umożliwiający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i przygotowania do ponownego użycia frakcji odpadów komunalnych, takich jak papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło oraz odpady budowlane i rozbiórkowe, które są selektywnie zbierane przez właścicieli nieruchomości.
Interne Kennung: PR.2710.7.2025