2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż regałów jezdnych do pomieszczeń magazynu dokumentacji dla Oddziału ZUS w Tarnowie ul. Warsztatowa 5.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje : - dostawę i montaż regałów przesuwnych z napędem ręcznym i regałów stacjonarnych wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem oraz ustawieniem w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się w Oddziale ZUS w Tarnowie przy ul. Warsztatowej 5, zgodnie z harmonogramem dostaw opracowanym przez strony w terminie 7 dni od zawarcia umowy, - udzielenie gwarancji (minimum 5 lat - maksimum 10 lat, zgodnie ze złożoną ofertą), - sprawowanie nieodpłatnych okresowych przeglądów technicznych (serwisu) regałów jezdnych, regulacji i smarowania w okresie gwarancji (min. 2 razy w roku).
Interne Kennung: 570000.271.2.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ust. 2 ustawy. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą JEDZ, które będzie składane na żądanie Zamawiającego, wyłącznie przez tego Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
Los: LOT-0001