2. Verfahren
Verfahren
Titel: INFRASTRUKTURA - Dodávka HW, SW a rozšíření stávající infrastruktury pro posílení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka hardware („HW“) a software („SW“) pro zajištění kybernetické bezpečnosti informační infrastruktury a informačních systémů, zahrnující přístupové body, síťové přepínače, firewallové řešení, diskové pole, server, software a související softwarové licence včetně zajištění podpory výrobce po dobu 60 měsíců. Součástí dodávky firewallu je i implementace a migrace stávajících politik, které jsou uvedeny. Plnění je zaměřeno na obnovu a rozšíření stávající infrastruktury s důrazem na zajištění kompatibility s již používaným prostředím.
Interne Kennung: P25V00010140
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení bez dělení zakázky dle zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung