See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowych maszyn i urządzeń do pracowni Fablab w Chrzanowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych maszyn i urządzeń (rok produkcji 2024). Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy (nie dopuszcza się przedmiotu zamówienia rekondycjonowanego, powystawowego, używanego)., spełniających wymagania techniczne określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ: Część 1: Robot lutowniczy - 1 szt. Część 2: Stanowisko ESD - 1 szt. Część 3: Video-Mikroskop FHD - 10 szt. Część 4: Staje lutownicze - 10 kpl. Część 5: Tokarka - 1 szt. Część 6: Edukacyjna drukarka 3D z zestawem materiałów eksploatacyjnych – 6 szt. Część 7: Drukarka 3D w technologii FDM z eksktuderem – 1 szt. Część 8: Drukarka 3D w technologii SLA/FS z urządzeniem do utwardzania – 1 szt. Część 9: Monitor interaktywny – 8 szt. Część 10: Okulary VR z oprogramowaniem – 12 szt. Część 11: Dygestorium – 1 szt. Część 12: Oprogramowanie multimedialna pracownia chemiczna – 1 komplet Część 13: Wizualizer do pracowni chemicznej – 1 komplet Część 14: Interaktywne narzędzie edukacyjne do nauczania chemii na poziomie szkolnym, obejmującego tematykę struktury i własności materii do pracowni chemicznej – 1 szt. Część 15: Wirtualne laboratorium przyrodniczo-chemicznego, przeznaczone do użytku edukacyjnego w szkołach podstawowych i średnich. – 1 szt. Część 16: Robot autonomiczny o udźwigu do 100 kg – 1 szt. Część 17: Tablet– 15 szt. Część 18: Stanowisko szkoleniowe do zajęć robotycznych – 4 szt. Część 19: Zestaw edukacyjny do nauki programowania, inżynierii i robotyki, przeznaczony dla uczniów na poziomie przedszkola i edukacji podstawowej. – 15 szt. Część 20: Frezarka – 1 szt. Część 21: Frezarka CNC z oprogramowaniem – 3 szt. Część 22: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 45 szt. Część 23: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 15 szt. Część 24: Gogle AR – 12 szt. Część 25: Zestaw do laminacji płytek – 1 szt. Część 26: Zestaw narzędzi i akcesoriów do pracy precyzyjnej śrubokrętów/wkrętaków precyzyjnych – 1 szt. Część 27: Maszyna do szycia – 12 szt. Część 28: Stanowisko elektroniczne – 6 szt. Część 29: Stanowisko pracy z wyświetlaczami – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami technicznymi został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wszystkie zaoferowane przez Wykonawców urządzenia muszą być dopuszczenie do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującym przepisami ustawy o Ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1854); Zamówienie obejmuje: - dostawę przedmiotu zamówienia na adres ul. Janiny Woynarowskiej 1, 32-500 Chrzanów. Dostawa przedmiotu zamówienia realizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8:00 do 14:00. Wykonawca na minimum trzy dni roboczych przed dostawą zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego drogą mailową o planowanej dostawie. - Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia dostarczonego sprzętu na 3 piętro budynku przy ul. Janiny Woynarowskiej 1, 32-500 Chrzanów niezależnie od dostępności lub braku windy. - Wykonawca zobowiązany jest do instalacji sprzętu w miejscu docelowym, obejmującej ustawienie sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, podłączenie urządzeń do zasilania elektrycznego oraz sieci (jeśli dotyczy), przeprowadzenie niezbędnych testów i uruchomienie sprzętu w obecności Zamawiającego; - Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia dla dwóch pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego i zainstalowanego sprzętu. Szkolenie powinno obejmować: • podstawową obsługę i konserwację sprzętu, • zasady bezpieczeństwa pracy z urządzeniem, • rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych związanych z jego użytkowaniem. Szkolenie powinno zostać przeprowadzone w terminie ustalonym z Zamawiającym, nie później niż 7 dni po instalacji sprzętu. - wraz z przedmiotem zamówienia wykonawca musi dostarczyć także instrukcję obsługi oraz dokumentację techniczną urządzenia sporządzoną w języku polskim (jeśli dotyczy) - Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia to 24 miesiące od daty zakupu (data protokołu zdawczo - odbiorczego). Zamawiający wymaga, by Wykonawca w okresie gwarancji wykonał nieodpłatnie niezbędne przeglądy techniczne sprzętu z częstotliwością zalecaną przez producenta.
Vorherige Bekanntmachung: 657448-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen, 39151200 Werkbänke, 38510000 Mikroskope, 42621000 Drehmaschinen, 30232100 Drucker und Plotter, 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen, 30231320 Tastbildschirme, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39141500 Dunstabzugshauben, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 38652200 Vergrößerungsapparate, 39162100 Lehrmittel, 42997300 Industrieroboter, 30213200 Tablettcomputer, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 42623000 Fräsmaschinen, 42622000 Außengewinde- oder Innengewindeschneidmaschinen, 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme, 42994220 Laminierungszubehör, 44512800 Schraubenzieher, 44531200 Ringschrauben oder Schraubringe, 44512900 Bohrmeißel, Klingen für Schraubenzieher und anderes Zubehör, 42715000 Nähmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Robot lutowniczy – 1 szt.
Beschreibung: Zakup robot lutowniczy – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen
Los: LOT-0002
Titel: Stanowisko ESD – 1 szt.
Beschreibung: Stanowisko ESD – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0003
Titel: Video-Mikroskop FHD – 10 szt.
Beschreibung: Video-Mikroskop FHD – 10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0004
Titel: Stacje lutownicze – 10 kpl.
Beschreibung: Stacje lutownicze – 10 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen
Los: LOT-0005
Titel: Tokarka – 1 szt.
Beschreibung: Tokarka – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen
Los: LOT-0006
Titel: Edukacyjna drukarka 3D z zestawem materiałów eksploatacyjnych – 6 szt.
Beschreibung: Edukacyjna drukarka 3D z zestawem materiałów eksploatacyjnych – 6 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0007
Titel: Drukarka 3D w technologii FDM z eksktuderem – 1 szt.
Beschreibung: Drukarka 3D w technologii FDM z eksktuderem – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Drukarka 3D w technologii SLA/FS z urządzeniem do utwardzania – 1 szt.
Beschreibung: Drukarka 3D w technologii SLA/FS z urządzeniem do utwardzania – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Monitor interaktywny – 8 szt.
Beschreibung: Monitor interaktywny – 8 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0010
Titel: Okulary VR z oprogramowaniem – 12 szt.
Beschreibung: Okulary VR z oprogramowaniem – 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz
Los: LOT-0011
Titel: Dygestorium – 1 szt.
Beschreibung: Dygestorium – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0012
Titel: Oprogramowanie multimedialna pracownia chemiczna – 1 komplet
Beschreibung: Oprogramowanie multimedialna pracownia chemiczna – 1 komplet Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0013
Titel: Wizualizer do pracowni chemicznej – 1 komplet
Beschreibung: Wizualizer do pracowni chemicznej – 1 komplet Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Haupteinstufung (cpv): 38652200 Vergrößerungsapparate
Los: LOT-0014
Titel: Interaktywne narzędzie edukacyjne do nauczania chemii na poziomie szkolnym, obejmującego tematykę struktury i własności materii do pracowni chemicznej – 1 szt.
Beschreibung: Interaktywne narzędzie edukacyjne do nauczania chemii na poziomie szkolnym, obejmującego tematykę struktury i własności materii do pracowni chemicznej – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Wirtualne laboratorium przyrodniczo-chemicznego, przeznaczone do użytku edukacyjnego w szkołach podstawowych i średnich. – 1 szt.
Beschreibung: Wirtualne laboratorium przyrodniczo-chemicznego, przeznaczone do użytku edukacyjnego w szkołach podstawowych i średnich. – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Haupteinstufung (cpv): 48520000 Multimediasoftwarepaket
Los: LOT-0016
Titel: Robot autonomiczny o udźwigu do 100 kg – 1 szt.
Beschreibung: Robot autonomiczny o udźwigu do 100 kg – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Los: LOT-0017
Titel: Tablet– 15 szt.
Beschreibung: Tablet– 15 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0018
Titel: Stanowisko szkoleniowe do zajęć robotycznych – 4 szt.
Beschreibung: Stanowisko szkoleniowe do zajęć robotycznych – 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zestaw edukacyjny do nauki programowania, inżynierii i robotyki, przeznaczony dla uczniów na poziomie przedszkola i edukacji podstawowej. – 15 szt.
Beschreibung: Zestaw edukacyjny do nauki programowania, inżynierii i robotyki, przeznaczony dla uczniów na poziomie przedszkola i edukacji podstawowej. – 15 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Frezarka – 1 szt.
Beschreibung: Frezarka – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Los: LOT-0021
Titel: Frezarka CNC z oprogramowaniem – 3 szt.
Beschreibung: Frezarka CNC z oprogramowaniem – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 45 szt.
Beschreibung: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 45 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0023
Titel: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 15 szt.
Beschreibung: Komputer przenośny z oprogramowaniem – 15 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Gogle AR – 12 szt.
Beschreibung: Gogle AR – 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zestaw do laminacji płytek – 1 szt.
Beschreibung: Zestaw do laminacji płytek – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 25
Haupteinstufung (cpv): 42994220 Laminierungszubehör
Los: LOT-0026
Titel: Zestaw narzędzi i akcesoriów do pracy precyzyjnej śrubokrętów/wkrętaków precyzyjnych – 1 kpl.
Beschreibung: Zestaw narzędzi i akcesoriów do pracy precyzyjnej śrubokrętów/wkrętaków precyzyjnych – 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26
Haupteinstufung (cpv): 44512800 Schraubenzieher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44531200 Ringschrauben oder Schraubringe, 44512900 Bohrmeißel, Klingen für Schraubenzieher und anderes Zubehör
Los: LOT-0027
Titel: Maszyna do szycia – 12 szt.
Beschreibung: Maszyna do szycia – 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27
Haupteinstufung (cpv): 42715000 Nähmaschinen
Los: LOT-0028
Titel: Stanowisko elektroniczne – 6 szt.
Beschreibung: Stanowisko elektroniczne – 6 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Stanowisko pracy z wyświetlaczami – 1 szt.
Beschreibung: Stanowisko pracy z wyświetlaczami – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną określono w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29