2. Verfahren
Verfahren
Titel: e-HRM systeem
Beschreibung: Aanleiding voor deze aanbesteding is dat de gemeente Meppel een e-HRM systeem wil aanschaffen volgens een Europese aanbestedingsprocedure om te voldoen aan de inkoop-wetgeving. Met dit e-HRM systeem wil gemeente een inhaalslag maken in het optimaliseren, beschrijven en digitaliseren van HR-processen. De wens is om op een efficiëntere manier te werken. 0,01
Interne Kennung: AD25031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Meppel wil een leverancier contracteren voor het implementeren, configureren en bedrijfsklaar opleveren van een e-HRM systeem. 0,01
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging