See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Okręgowego we Włocławku oraz Sądów Rejonowych w Aleksandrowie Kujawskim, Radziejowie i Rypinie
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Okręgowego we Włocławku oraz Sądów Rejonowych w Aleksandrowie Kujawskim, Radziejowie i Rypinie przez okres 24 miesięcy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Okręgowego we Włocławku
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Okręgowego we Włocławku przez Okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część 1 - SO Włocławek
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na okres do 12 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim przez Okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część 2 - SR Aleksandrów
Los: LOT-0003
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Radziejowie
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Radziejowie przez Okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część 3 - SR Radziejów
Los: LOT-0004
Titel: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Rypinie
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby Sądu Rejonowego w Rypinie przez Okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część 4 - SR Rypin