171284-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Baugerät – „PREFA PECINA s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„PREFA PECINA s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin“
BeschreibungPředmětem zakázky je komplexní realizace betonárny (technologického zařízení, které je určeno pro výrobu čerstvé betonové směsi) – tedy její dodávka a montáž. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 zadávací dokumentace – technická specifikace a příloze č. 5 - návrhu smlouvy o dílo.
Interne Kennung„PREFA PECINA s.r.o. - Materiálové využití druhotných surovin“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
5. Los
LosLOT-0001