See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: de afvoer en verwerking van twee afvalstromen van het gemeentelijk milieupark
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas wil d.m.v. deze aanbesteding komen tot overeenkomsten met ondernemingen, die binnen de eisen en wensen die zijn beschreven in dit document de navolgende afvalstromen van het milieupark Peel en Maas afvoeren en in overeenstemming met de wettelijke voorschriften verwerken of laten verwerken: - Grof huishoudelijk afval (= Perceel 1) - A/B-hout (= Perceel 2) De opdrachtnemers dienen bovendien de benodigde containers ter beschikking te stellen. Dit betekent dus verwerking, huur containers en transport. De overeenkomsten hebben een looptijd van 1 jaar. De overeenkomsten kunnen optioneel viermaal verlengd worden met een periode van één jaar. De maximale looptijd bedraagt daarom 5 jaar. Voor een indicatie van de omvang (tonnen per jaar) van de afvalstromen zie bijlage 5 van het beschrijvend document. De overeenkomsten hebben een looptijd van 1 jaar. De overeenkomsten kunnen optioneel viermaal verlengd worden met een periode van één jaar. De maximale looptijd bedraagt daarom 5 jaar.
Interne Kennung: 3281937
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Grof huishoudelijk afval
Beschreibung: De afvoer en verwerking van het Grof huishoudelijk afval (GHA), dat op het gemeentelijk milieupark is ingezameld. Voor de omvang van de afvalstroom zie bijlage 7 van het beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomsten hebben een looptijd van 1 jaar en kunnen optioneel verlengd worden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - A/B-hout
Beschreibung: De afvoer en verwerking van het A/B-hout, dat op het gemeentelijk milieupark is ingezameld. Voor de omvang van de afvalstroom zie Bijlage 7 van het beschrijvend document
Interne Kennung: 2