2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportvelden gemeente Beekdaelen
Beschreibung: Beekdaelen is een landelijke en groene gemeente tussen de stedelijke gebieden van de Westelijke Mijnstreek en Parkstad Limburg. In Beekdaelen wonen ruim 36.000 mensen in een gebied dat bijna 8.000 hectare groot is. Onderdeel van het takenpakket van de gemeente Beekdaelen is het onderhoud van de sportvelden. A. Reguliere onderhoud t.b.v. sportvelden: - natuurgras sportvelden (voetbal) - kunstgras (voetbal) - kunstgras sportvelden (hockey) - provision (tennis) - kunstgras (padel) B. Grootonderhoud t.b.v. sportvelden: - natuurgras sportvelden (voetbal) - kunstgras sportvelden (hockey) - gravel (tennis) - provision (tennis) - kunstgras (padel) C. onderhoudswerkzaamheden drainage en HWA Betreft het onderhoud van circa: -8 natuurgras sportvelden -13 kunstgras sportvelden -5 tennisbanen -1 padelbaan
Interne Kennung: 24041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad Verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging-verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad