See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Digitální transformace VAT Electronic – II“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na projektové řešení je realizace Digitální transformace, která spočívá samotném návrhu, dodávce, montáže a implementace software a hadware, díky které dojde k další modernizaci, elektronizaci služeb a vnitřních procesů VAT Electronic s.r.o. 1. Implementace moderního WMS pro řízení skladů a eliminaci manuálních procesů. 2. Modernizace a sjednocení SW nástrojů (upgradovat nebo nahradit zastaralé databáze a systémy). 3. Automatizace a digitalizace administrativy (minimalizace papírových návodů, zpracování nabídek a faktur). 4. Integrace v rámci ekosystému (sjednocené rozhraní pro dopravu, docházkový systém, CRM atd.). 5. Rozšiřitelná platforma pro multilokační a vícejazyčnou správu obsahu, která zajistí rychlou reakci na změny a snadnou údržbu dat.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 260001