2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka konstrukcí a dílčích součástí nové technologické linky na úpravu kameniva včetně odsávání a zkrápění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka a montáž nové technologické linky na úpravu kameniva včetně ocelových konstrukcí, pásových a šnekových dopravníků, podavačů, zásobníků, hal včetně opláštění, odsávání a zkrápění (včetně filtrační stanice s příslušenstvím, vzduchotechnického potrubí, šnekových dopravníků, homogenizačního zařízení, elektroinstalace, čerpadel pro zkrápění, potrubních rozvodů vody včetně trysek a zásobníků vody) a dalších komponentů s výjimkou základových konstrukcí, dodávky drtící a třídící techniky, elektroinstalace a řídícího systému.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43410000 Erzaufbereitungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43327000 Vorgefertigte Anlagen, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 42514300 Geräte zum Filtrieren, 42924300 Sprühausrüstung, 39370000 Wasserinstallationen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren, 42924300 Sprühausrüstung, 39370000 Wasserinstallationen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 43327000 Vorgefertigte Anlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně upravit dobu pro splnění milníků uvedených ve Smlouvě o dílo v následujících případech: - z důvodu výskytu vyšší moci dle definice uvedené ve Smlouvě o dílo, a to nejvýše o dobu jejího trvání; - z důvodu prodlení na straně Zadavatele v případech specifikovaných ve Smlouvě o dílo, a to nejdéle o dobu jeho trvání. b) Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně změnit celkovou cenu díla za následujících podmínek: - cenu díla je možné po dobu trvání Smlouvy o dílo překročit v případě, že po uzavření Smlouvy o dílo dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši ceny díla, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena díla snížena oproti nabídkové ceně, a to nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. c) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně změnit rozsah předmětu díla včetně změny cen jednotlivých položek a změny celkové ceny Díla, a to v následujícím případě: - při dopracování PD, jak je definována ve Smlouvě o dílo, vyvstanou změny oproti technické specifikaci Díla včetně nabízeného plnění Dodavatele, přičemž se jedná o změny, které jsou opodstatněné a nevyhnutelné pro následnou řádnou realizaci předmětu Díla, a současně tyto změny nebylo možné při zahájení zadávacího řízení objektivně předvídat.