171525-2026 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Zakup odnowienia licencji dla systemu wykrywania oraz reagowania na zagrożenia na stacjach końcowych (EDR)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup odnowienia licencji dla systemu wykrywania oraz reagowania na zagrożenia na stacjach końcowych (EDR)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie licencji na system wykrywania oraz reagowania na zagrożenia na stacjach końcowych (EDR) wraz z rozszerzeniem o moduł asystenta bezpieczeństwa opartego na sztucznej inteligencji, zwany dalej „Systemem". Zamawiający posiada wdrożony i funkcjonujący System EDR klasy Endpoint Detection and Response - SentinelOne Singularity Complete. 2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w poniższym wariancie: Odnowienie posiadanych licencji: a) Odnowienie licencji na posiadany System EDR przez okres 36 miesięcy w zakresie: Platforma zarządzająca Singularity Platform - 1 szt. Licencje Singularity Complete dla stacji roboczych - 900 szt. Licencje Singularity Complete Cloud Workload Security dla serwerów - 100 szt. b) Dostarczenie nowych licencji na moduł asystenta bezpieczeństwa opartego na sztucznej inteligencji (Purple AI) dla puli dla 1000 punktów końcowych przez okres 36 miesięcy. c) Świadczenie usługi wsparcia technicznego przez okres 36 miesięcy. d) Przeprowadzenie instruktażu w zakresie modułu Purple AI (minimum 1 dzień/ 8 godzin). Rozwiązanie równoważne: Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na rozwiązanie równoważne spełniające wszystkie wymagania określone w pkt 4 OPZ. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego zakres obejmuje: a) Dostarczenie licencji na System równoważny dla puli dla 1000 punktów końcowych przez okres 36 miesięcy. b) Dostarczenie licencji na moduł asystenta bezpieczeństwa AI równoważny do Purple AI dla puli dla 1000 punktów końcowych. c) Pełne wdrożenie Systemu zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 3 OPZ (na aktualnie funkcjonujących punktach końcowych). d) Migrację konfiguracji i polityk bezpieczeństwa z obecnie użytkowanego Systemu SentinelOne. e) Przeprowadzenie instruktażu (minimum 3 dni/ 24 godziny). f) Świadczenie usługi wsparcia technicznego przez okres 36 miesięcy. 3. Zamówienie obejmuje pulę 1000 licencji: Licencje dla stacji roboczych oparte o system operacyjny z rodziny MS Windows - 900 sztuk. Licencje dla serwerów typu Linux i Windows Server - 100 sztuk. Uwaga: Wskazane liczby stanowią maksymalną pulę licencji. Faktyczna liczba aktywnych agentów w środowisku Zamawiającego jest zmienna. Zamawiający zastrzega prawo do wykorzystania pełnej puli licencji w okresie obowiązywania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ (załącznik nr 1 do wzoru umowy). Wymagany termin gwarancji: 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru. Szczegółowe zapisy dotyczące wsparcia technicznego i gwarancji znajdują się w § 12 wzoru umowy.
Interne Kennung: OR.271.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001