2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco Systems 2025
Beschreibung: Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení na uzavření Rámcové dohody je poskytování licencí a podpory k softwarovým produktům společnosti Cisco Systems, pořizování subskripcí, pořizování vybraných hardwarových produktů společnosti Cisco Systems, na které lze nasadit pouze proprietární software společnosti Cisco Systems včetně možnosti jejich implementace, dále pořizování originálního příslušenství společnosti Cisco Systems včetně možnosti jejich implementace a poskytování souvisejících služeb pro Centrálního a Pověřující zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32413100 Router für Netzwerke, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MV-131629/VZ-2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32413100 Router für Netzwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software