17157-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Baugerät – „Betonárna Klamoš s.r.o. - Nakládání s druhotnými surovinami“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Betonárna Klamoš s.r.o. - Nakládání s druhotnými surovinami“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka mísícího centra. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung„Betonárna Klamoš s.r.o. - Nakládání s druhotnými surovinami“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
5. Los
LosLOT-0001