171586-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lokalnetz – Netwerk Infrastructuur (LAN & WLAN)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNetwerk Infrastructuur (LAN & WLAN)
BeschreibungZie aanbestedingsdocumentatie. Zie aanbestedingsdocumentatie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie aanbestedingsdocumentatie.
171586-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72710000 LAN-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumentatie.