171705-2026 - Wettbewerb
Polen – Industrielle Maschinen – Dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych oraz przekazanie pracownikom Zamawiającego instruktażu w zakresie obsługi urządzenia w siedzibie Zmawiającego. Miejsce dostawy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Elektrotechniki Departament Doświadczalno-Produkcyjny, ul. Wojska Polskiego 51, 57-530 Międzylesie k. Kłodzka. Zamawiający wymaga urządzenia kompatybilnego z posiadanym systemem sterowania produkcji VOGEL AG oraz spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza skrócony termin składania ofert. Skrócenie wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, spowodowanej koniecznością zakupu urządzenia niezbędnego do realizacji zleceń produkcyjnych oraz czasochłonnej i skomplikowanej procedury finansowania przedsięwzięcia. Brak skrócenia terminu naraziłby zamawiającego na powstanie niekorzystnych dla zamawiającego skutków finansowych spowodowanych utratą zleceń produkcyjnych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest poprzez bezpłatną Platformę Zakupową, dostępną pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/iel-lukasiewicz Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji elektronicznie za pośrednictwem Platformy w zakładce „Korespondencja”. Wykonawca podpisuje dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym i przekazuje Zamawiającemu wraz z dokumentem-(ami) potwierdzającym prawo do reprezentacji Wykonawcy przez osobę podpisującą ofertę. Ogólne zasady korzystania z Platformy: zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie https://platformazakupowa.pl/pn/iel-lukasiewicz. Pełna instrukcja obsługi jest zamieszczona pod adresem https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca. Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: 1) dokumenty w formacie „pdf” zaleca się podpisywać formatem PadES, 2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf”, wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: 1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 2) Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; 3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; 4) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XadES, CadES, ASIC, XMLenc. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.