2. Verfahren
Verfahren
Titel: 20855 | Ontwerpteam Voorontwerp en Definitief Ontwerp + renovatie Paleis van Justitie te Den Haag
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het vervaardigen van een Voorontwerp, een Definitief Ontwerp+ en advisering in de uitvoeringsverificatie- en uitvoeringsfase ten behoeve van de integrale renovatie van het Paleis van Justitie te Den Haag.
Interne Kennung: 20855
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerpteam
Beschreibung: Ontwerpteam Voorontwerp en Definitief Ontwerp + Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Uitwerking DO+ tot technisch ontwerp en/of uitvoeringsontwerp; - Advies meubilairkeuze door interieurarchitect.