171717-2026 - Ergebnis
Polen – Verkehrsüberwachung – Prowadzenie całodobowej obsługi Centrum Zarządzania i Sterowania Tunelami (CZiST), zlokalizowanego w budynku Obwodu Utrzymania Drogi w Milówce (dyspozytorni podstawowej), a w przypadkach awaryjnych z dyspozytorni rezerwowych zlokalizowanych w budynkach technicznych usytuowanych przy portalach tuneli TD1, TD2 w Węgierskiej Górce i tunelu „Emilia” w Lalikach...
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie całodobowej obsługi Centrum Zarządzania i Sterowania Tunelami (CZiST), zlokalizowanego w budynku Obwodu Utrzymania Drogi w Milówce (dyspozytorni podstawowej), a w przypadkach awaryjnych z dyspozytorni rezerwowych zlokalizowanych w budynkach technicznych usytuowanych przy portalach tuneli TD1, TD2 w Węgierskiej Górce i tunelu „Emilia” w Lalikach...
BeschreibungPełna nazwa zamówienia: "Prowadzenie całodobowej obsługi Centrum Zarządzania i Sterowania Tunelami (CZiST), zlokalizowanego w budynku Obwodu Utrzymania Drogi w Milówce (dyspozytorni podstawowej), a w przypadkach awaryjnych z dyspozytorni rezerwowych zlokalizowanych w budynkach technicznych usytuowanych przy portalach tuneli TD1, TD2 w Węgierskiej Górce i tunelu „Emilia” w Lalikach, w zakresie systemów zarządzania tunelami i ruchem w tunelach i w ciągu drogi ekspresowej S1 odc. Przybędza – Laliki." Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na prowadzeniu całodobowej obsługi Centrum Zarządzania i Sterowania Tunelami (CZiST), zlokalizowanego w budynku Obwodu Utrzymania Drogi w Milówce (dyspozytorni podstawowej), a w przypadkach awaryjnych z dyspozytorni rezerwowych zlokalizowanych w budynkach technicznych usytuowanych przy portalach tuneli TD1, TD2 w Węgierskiej Górce i tunelu „Emilia” w Lalikach, w zakresie systemów zarządzania tunelami i ruchem w tunelach i w ciągu drogi ekspresowej S1 odc. Przybędza - Laliki. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung852225-2025
Interne KennungOKA.D-3.2421.36.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a) i b) - 2) i 6) - 7) lit. a)-d) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
LosLOT-0001
TitelProwadzenie całodobowej obsługi Centrum Zarządzania i Sterowania Tunelami (CZiST), zlokalizowanego w budynku Obwodu Utrzymania Drogi w Milówce (dyspozytorni podstawowej), a w przypadkach awaryjnych z dyspozytorni rezerwowych zlokalizowanych w budynkach technicznych usytuowanych przy portalach tuneli TD1, TD2 w Węgierskiej Górce i tunelu „Emilia” w Lalikach....