171726-2025 - Auftragsänderung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Dowóz uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Lidzbark Warmiński w latach 2024-2027”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Lidzbark Warmiński w latach 2024-2027”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi dowozu uczniów (dzieci) z miejsc zamieszkania do szkół podstawowych i przyszkolnych oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Lidzbark Warmiński i ze szkół podstawowych i przyszkolnych oddziałów przedszkolnych do miejsc zamieszkania, na podstawie imiennych ulgowych biletów miesięcznych, które świadczone będą w dni nauki szkolnej stacjonarnej zgodnie z harmonogramem zajęć w danym roku szkolnym przy uwzględnieniu przerw świątecznych, ferii zimowych, przerw wakacyjnych. Zamówienie obejmuje zakup ulgowych biletów miesięcznych u wykonawcy, który będzie uprawniony do świadczenia usług regularnego przewozu osób (będzie posiadał odpowiednie dokumenty min. licencje, pozwolenia zezwalające na świadczenie takich usług).
Interne KennungIZP.271.1.5.2024.KA
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Lidzbark Warmiński w latach 2024-2027
Interne KennungIZP.721.1.5.2024.KA