2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Świadczenie usług w zakresie przygotowania oraz dostarczania wyżywienia wraz z depozytami (zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego) dla pacjentów szpitala”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przygotowania oraz dostarczania całodziennego wyżywienia wraz z depozytami (zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego) dla pacjentów Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. opisane szczegółowo w załącznikach nr 1.1 do SWZ oraz w załączniku nr 5 do SWZ - Projekt umowy
Interne Kennung: ZP/7/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przygotowania oraz dostarczania całodziennego wyżywienia wraz z depozytami (zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego) dla pacjentów Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o. opisane szczegółowo w załącznikach nr 1.1 do SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy
Interne Kennung: część 1