See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění pozáručních oprav zdravotnických prostředků a provádění bezpečnostně technických kontrol (vč. kontroly elektrického zařízení) vč. vystavení protokolu v souladu se zákonem 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro u zdravotnické techniky výrobků Daniševský, MZ Liberec, Flow-Meter, Technológie Médicale, GCE, INMED a BSJ po dobu neurčitou.
Interne Kennung: 38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce INMED S.A.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění pozáručních oprav zdravotnických prostředků a provádění bezpečnostně technických kontrol (vč. kontroly elektrického zařízení) vč. vystavení protokolu v souladu se zákonem 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro u zdravotnické techniky po dobu neurčitou.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce Daniševský spol. s r.o.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce MZ Liberec s.r.o. a MZ Liberec, a.s.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce Flow-Meter S.p.A.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce Technológie Médicale
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce GCE, s.r.o.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 Servis koncových prvků rozvodů medicinálních plynů výrobce BSJ group s.r.o.
Interne Kennung: 7