2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair nieuwbouw
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel om leverancier(s) te selecteren die, op basis van een raamovereenkomst, kunnen voorzien in het leveren en inrichten van het benodigde meubilair op de nieuwbouwlocatie. Daarnaast zullen er ook incidenteel leveringen plaatsvinden op nevenlocaties van Scalabor. Op dit moment is dat de Beverweerdlaan 1 te Arnhem en de Viola 3 te Bemmel. Ook mogelijk toekomstige locaties zullen onder deze raamovereenkomst vallen. Scalabor streeft ernaar om meubilair in te kopen dat duurzaam, circulair en ergonomisch is, in lijn met de maatschappelijke doelstellingen die Scalabor als organisatie heeft en éénzelfde uitstraling geeft door het gehele gebouw. Onderwerp Maximale contractwaarde (excl. btw) Kantoormeubilair €375.000,- Horecameubilair €300.000,- Lockers €150.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: Kantoor- vergader- productiemeubilair en arbomiddelen Maximale waarde van de raamovereenkomst is €375.000,- over 4 jaar.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor ieder perceel wordt een Raamovereenkomst opgesteld. Iedere Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar en kan afhankelijk van de gerealiseerde waarde en de prestaties van de leverancier(s) tweemaal met één (1) jaar verlengd worden. De optie is een verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Horecameubilair
Beschreibung: Terras, lounge- en restaurantmeubilair. Maximale omvang van de raamovereenkomst is €300.000,- over 4 jaar.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lockers
Beschreibung: Niet persoonsgebonden lockers met een elektronisch sluitsysteem met bijvoorbeeld een druppel of tag toegewezen aan een persoon op basis van beschikbaarheid Maximale waarde van de raamovereenkomst is €150.000,- over 4 jaar.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen