171858-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – DOSTAWA APARATURY KARDIOLOGICZNEJ I INNEGO WYPOSAŻENIA DLA SPZOZ W CHOSZCZNIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY KARDIOLOGICZNEJ I INNEGO WYPOSAŻENIA DLA SPZOZ W CHOSZCZNIE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Zamówienie jest podzielone na pakiety i obejmuje następujący sprzęt: 1) Pakiet 1 : APARAT EKG, HOLTERY, BIEŻNIA, DEFIBRYLATOR 2) Pakiet 2 : USG I GŁOWICE 3) Pakiet 3 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY 4) Pakiet 4 : KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA 5) Pakiet 5 : PULSOKSYMENTR PRZENOŚNY 6) Pakiet 6 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY 7) Pakiet 7 : REJESTRATOR CIŚNIENIA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 : APARAT EKG, HOLTERY, BIEŻNIA, DEFIBRYLATOR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 1 : APARAT EKG, HOLTERY, BIEŻNIA, DEFIBRYLATOR
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 : USG I GŁOWICE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 2 : USG I GŁOWICE
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 3 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 : KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 4 : KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 : PULSOKSYMENTR PRZENOŚNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 5 : PULSOKSYMENTR PRZENOŚNY
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 6 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNOJAMOWY
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 : REJESTRATOR CIŚNIENIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 7 : REJESTRATOR CIŚNIENIA