171889-2026 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 151 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 151 szkoleń aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 151 szkoleń aktywizacji zawodowej w 18 jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie, polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z aktywizacji zawodowej nt. ,,Działania aktywizacyjne z zakresu podnoszenia tzw. miękkich kompetencji zawodowych” dla uczestników projektu ,,Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności. Celem zajęć kompetencyjnych z zakresu aktywizacji zawodowej jest wsparcie w aktywnym poszukiwaniu pracy poprzez uzupełnienie wiedzy i niezbędnych umiejętności oraz przygotowanie do lepszego i skuteczniejszego radzenia sobie w poszukiwaniu i podejmowaniu zatrudnienia. Szkolenia mają na celu zwiększenie motywacji osadzonych oraz umożliwienie im nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze łącznym 30 godzin dydaktycznych. Wszystkie tematy powinny być zrealizowane w wymiarze 2 godzin, a wybrane tematy zostaną rozszerzone o dodatkowe 8 godzin, co razem da 30 godzin. Zamawiający zastrzega, że podział godzinowy poszczególnych zajęć dla danej grupy zależeć będzie od potrzeb uczestników wynikających z Indywidualnych Planów Rozwoju Zawodowego. Oznacza to, iż w każdej grupie możliwe będzie dostosowanie godzinowe modułów tematycznych w różnym zakresie w zależności od potrzeb grupy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Przeprowadzenie 40 szkoleń aktywizacji osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przeprowadzenie 40 szkoleń aktywizacji dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych: Areszt Śledczy w Koszalinie, ul. Młyńska 71, 75-950 Koszalin Tel./Fax +48 94 318 23 70 / 94 343 00 19, Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, ul. Strefowa 17, Koszalin 75-950,Tel. +48 94 347 52 00 Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Dobrowo 53, Tychowo 78-220, Tel./Fax +48 94 311 03 34/ 94 312 89 47, Areszt Śledczy w Słupsku, ul. Sądowa 1, 76-200 Słupsk, Tel./Fax +48 59 848 32 00/59 848 17 01, Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku, ul. Darłowska 1b, 76-200 Słupsk, Tel./Fax +48 59 814 48 51/59 815 25 43, Zakład Karny Wierzchowo, ul. Szkolna 8, 78-530 Wierzchowo, tel./fax +48 94 34 00 700/ 94 34 00 707. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania z powodu nie przyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia na podstawie na podstawie art. 256 oraz 257 pkt 1 Ustawy Pzp, zgodnie z art.5 ust.1 ustawy o finansach publicznych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II Przeprowadzenie 39 szkoleń aktywizacji osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przeprowadzenie 39 szkoleń aktywizacji dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych: Zakład Karny Czarne, ul. Pomorska 1, 77-330 Czarne, tel./fax.+ 48 59 833 08 01/59 833 20 09 Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karnego w Czarnem, ul. Bohaterów Warszawy 42A, 76-400 Szczecinek, Tel./Fax +48 94 37 29 181/ 59 83 32 009, Oddział Zewnętrzny w Złotowie Zakładu Karnego w Czarnem, ul. Plac Kościuszko 3, 77-400 Złotów, Tel./Fax +48 67 263 26 85/ 67 263 25 85, Zakład Karny Stare Borne, ul. Stare Borne 14, 76-020 Bobolice, tel./fax.+ 48 94 316 08 20/34 318 76 80. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania z powodu nie przyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia na podstawie na podstawie art. 256 oraz 257 pkt 1 Ustawy Pzp, zgodnie z art.5 ust.1 ustawy o finansach publicznych.
Los: LOT-0003
Titel: Część III Przeprowadzenie 34 szkoleń aktywizacji osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przeprowadzenie 34 szkoleń aktywizacji dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych: Areszt Śledczy w Szczecinie, ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin, tel./fax +48 91 480 91 00/ 91 480 92 60, Oddział Zewnętrzny w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie, ul. Aleja Żołnierza 42, 73-110 Stargard, tel./fax +48 91 576 31 00/ 91 576 31 69, Zakład Karny w Goleniowie, ul. Grenadierów 66, 72-100 Goleniów, tel./fax +48 91 466 78 50/ 91 466 78 55. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania z powodu nie przyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia na podstawie na podstawie art. 256 oraz 257 pkt 1 Ustawy Pzp, zgodnie z art.5 ust.1 ustawy o finansach publicznych.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Przeprowadzenie 22 szkoleń aktywizacji osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przeprowadzenie 22 szkoleń aktywizacji dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych: Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Podmiejska 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tel./fax +48 95 733 45 00/ 95 733 45 24, Oddział Zewnętrzny w Słońsku Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Winna 2, 66-436 Słońsk, Tel./Fax +48 95 757 22 82/95 733 45 24, Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, ul. Młyńska 21, 66-300 Międzyrzecz, Tel/Fax 95 742 75 00, 95 742 75 19. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania z powodu nie przyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia na podstawie na podstawie art. 256 oraz 257 pkt 1 Ustawy Pzp, zgodnie z art.5 ust.1 ustawy o finansach publicznych.
Los: LOT-0005
Titel: Część V Przeprowadzenie 16 szkoleń aktywizacji osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przeprowadzenie 16 szkoleń aktywizacji dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych: Zakład Karny w Nowogardzie, ul. Zamkowa 7 , 72-200 Nowogard, tel./fax +48 91 432 66 00/91 392 52 84, Oddział Zewnętrzny w Płotach Zakładu Karnego w Nowogardzie, ul. Koszalińska 2, 72-310 Płoty, Tel./Fax +48 91 385 27 20/ 91 385 16 42. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania z powodu nie przyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia na podstawie na podstawie art. 256 oraz 257 pkt 1 Ustawy Pzp, zgodnie z art.5 ust.1 ustawy o finansach publicznych.