171907-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Onderhoud E&W installaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W installaties
Beschreibung: De opdracht omvat in principe vrijwel alle voorkomende preventieve, correctieve en curatieve onderhoudswerkzaamheden van de elektrotechnische- werktuigbouwkundige installaties, dit nader verdeeld in percelen De opdracht
Interne Kennung: Z.571922
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Hoogveen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad De opdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan eenzijdig door opdrachtgever optioneel met 2 x 2 jaar worden verlengd
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Parkeergarage Hoogeveen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 – Maatschappelijk vastgoed Hoogeveen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 – De Wolden
Interne Kennung: 4