See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności utrzymania P4 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2025 roku
Beschreibung: Wykonanie czynności utrzymania P4 pojazdów kolejowych IM Kraków w 2025 roku z podziałem na Części
Vorherige Bekanntmachung: 516310-2024
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - naprawa poziomu utrzymania P4 - drezyny hydraulicznej DH350.11 z Sekcji IMR5 Warszawa
Beschreibung: Część nr 1 - naprawa poziomu utrzymania P4 - drezyny hydraulicznej DH350.11 z Sekcji IMR5 Warszawa
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo opcji”) zgodnie z zakresem prac losowych przy naprawie pojazdu kolejowego zawartym w tabeli znajdującej się w Opisie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Części. Części podzielone są na: 1) Część podstawowa: czynności przewidziane w Dokumentacji Systemu Utrzymania (DSU) do wykonania przy naprawie poziomu utrzymania P4. 2) Część losowa (dalej: „Prawo opcji”): wymiana elementów niespełniających wymagań Dokumentacji Systemu Utrzymania lub innych przepisów i nie ujętych w części podstawowej oraz nie dających się naprawić lub zregenerować. Czynności części losowej będą realizowane w ramach prawa opcji zgodnie z zakresem prac losowych przy naprawie pojazdów kolejowych zawartym w tabeli znajdującej się w Opisie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Części
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - naprawa poziomu utrzymania P4 - lokomotywy spalinowej 409Da z Sekcji IMW Kraków
Beschreibung: Część nr 2 - naprawa poziomu utrzymania P4 - lokomotywy spalinowej 409Da z Sekcji IMW Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - naprawa poziomu utrzymania P4 - uniwersalnej zgarniarki tłucznia ZTU300 z Sekcji IMK Kraków
Beschreibung: Część nr 3 - naprawa poziomu utrzymania P4 - uniwersalnej zgarniarki tłucznia ZTU300 z Sekcji IMK Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 8 transporterów materiałów sypkich MFS 40Y-P z Sekcji IMP i IMK Kraków
Beschreibung: Część nr 4 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 8 transporterów materiałów sypkich MFS 40Y-P z Sekcji IMP i IMK Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 33 wagonów typu 401Z z Sekcji IMN Kraków
Beschreibung: Część nr 5 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 33 wagonów typu 401Z z Sekcji IMN Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 33 wagonów typu 401Z i 401Ze z Sekcji IMN Kraków
Beschreibung: Część nr 6 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 33 wagonów typu 401Z i 401Ze z Sekcji IMN Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 2 wagonów typu 622Za z Sekcji IMN Kraków
Beschreibung: Część nr 7 - naprawa poziomu utrzymania P4 - 2 wagonów typu 622Za z Sekcji IMN Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – naprawa poziomu utrzymania P4 29 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMK Kraków, IMN Kraków, IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle, IMR4 Kędzierzyn Koźle oraz przyczepy wózka motorowego PWM-15 z Sekcji IMR4 Kędzierzyn Koźle
Beschreibung: Część nr 8 – naprawa poziomu utrzymania P4 29 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMK Kraków, IMN Kraków, IMP Kraków, IMZ2 Kędzierzyn Koźle, IMR4 Kędzierzyn Koźle oraz przyczepy wózka motorowego PWM-15 z Sekcji IMR4 Kędzierzyn Koźle
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 31 wagonów typu 426Za z Sekcji IMN Kraków
Beschreibung: Część nr 9 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 31 wagonów typu 426Za z Sekcji IMN Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 31 wagonów typu 426Za z Sekcji IMN Kraków
Beschreibung: Część nr 10 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 31 wagonów typu 426Za z Sekcji IMN Kraków
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 24 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMR1 Warszawa, IMR2 Skarżysko Kamienna, IMZ3 Bydgoszcz, IMR5 Laskowice Pomorskie
Beschreibung: Część nr 11 – naprawa poziomu utrzymania P4 - 24 wagonów typu 412Z i 412Za z Sekcji IMR1 Warszawa, IMR2 Skarżysko Kamienna, IMZ3 Bydgoszcz, IMR5 Laskowice Pomorskie
Interne Kennung: 1010/IMCZ/12037/03057/24/P.11