2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2024-2026
Beschreibung: Deze aanbestedingsleidraad is opgesteld in het kader van de Europese openbare aanbesteding Accountantsdiensten. Op grond van de controleverordening dient door de Raad een accountant aangewezen te worden die belast wordt met de in de controleverordening genoemde werkzaamheden. Het contract met de huidige accountant loopt tot en met de controlewerkzaamheden van boekjaar 2023. Voor de boekjaren 2024 tot en met 2026 dienen de accountantsdiensten voor de controlewerkzaamheden aanbesteed te worden. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een schriftelijke overeenkomst met een (1) partij voor het verrichten van accountantsdiensten met betrekking tot controlewerkzaamheden van de gemeente. Opdrachtnemer dient de vastgestelde diensten/activiteiten en resultaten met betrekking tot de jaarrekening te realiseren. Naast de controle van de jaarrekening kan de gemeente binnen de overeenkomst andere assurance- en/of adviesopdrachten verstrekken. 350000
Interne Kennung: 582361
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbestedingsleidraad is opgesteld in het kader van de Europese openbare aanbesteding Accountantsdiensten. Op grond van de controleverordening dient door de Raad een accountant aangewezen te worden die belast wordt met de in de controleverordening genoemde werkzaamheden. Het contract met de huidige accountant loopt tot en met de controlewerkzaamheden van boekjaar 2023. Voor de boekjaren 2024 tot en met 2026 dienen de accountantsdiensten voor de controlewerkzaamheden aanbesteed te worden. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een schriftelijke overeenkomst met een (1) partij voor het verrichten van accountantsdiensten met betrekking tot controlewerkzaamheden van de gemeente. Opdrachtnemer dient de vastgestelde diensten/activiteiten en resultaten met betrekking tot de jaarrekening te realiseren. Naast de controle van de jaarrekening kan de gemeente binnen de overeenkomst andere assurance- en/of adviesopdrachten verstrekken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst is 36 maanden. Zij vangt naar verwachting aan op 01-06-2024 en eindigt van rechtswege op 01-08-2027, waarbij de overeenkomst wordt aangegaan voor de boekjaren 2024, 2025 en 2026