2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cyfrowa transformacja Szpitala św. Anny w Miechowie obejmująca rozwój i integrację systemów IT, cyfryzację dokumentacji medycznej, wzmocnienie cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenie rozwiązań AI - cześć I
Beschreibung: 3/PN/2026
Interne Kennung: 3/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001